| meriiAmber a întrebat:

Cum imi comand si eu ceva dupa bestial.ro?
mai exact vreau o vopsea de par :3.
Deci trebuie sa/mi fac cont?
huh,si cat costa livrarea prin posta romana,nu am gasit pe site...thinking
Sau daca este cineva care sa/mi explice mai bine, etc etclaughing dati/mi id.ul :*

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mai intai iti faci cont, unde vei urma pasii pentru a efectua o comanda (iti scrii numele, adresa, numarul de telefon, adresa de e-mail etc.), apoi vei "adauga in cos" produsele respective. Dupa aceea dai click pe 'finalizare comanda' si astepti sa primesti un e-mail pe adresa pe care ai dat-o, in care ti se va spune ca ti-a fost preluata. Peste maxim 24 de ore, vei primi un telefon de la firma ca sa te intrebe daca le confirmi sau nu comanda. Asta pentru prima comanda pe care o dai, apoi iti vor trimite un mail cu ziua in care iti va sosi comanda. O comanda vine cam in 3-4 zile. Taxa este de 8 lei sau 10 lei, prin Posta Romana. Eu am comandat cred ca de peste 10 ori de la ei si nu am avut nicio nemultumire.

| Sherina8 a răspuns:

Buna! Ti-ai facut comanda pana la urma de vopsea? As vrea si eu sa stiu te rog, cat rezista, cat de vibrante sunt culorile si daca esti multumita? Vreau sa imi fac si eu comanada dar nu stiu cat de bun este produsul big grin

| meriiAmber explică (pentru Sherina8):

Da mi-am cumparat.Defapt este un nuantator care dupa cateva spalari se ia. Desi culoarea e foarte frumoasa, pacat ca nu ramane mai mult pe par. Daca e sa-ti iei si tu trebuie sa te decolorezi sau daca ai parul saten deschis/blond iti iese. Mie mi-a placut foarte mult, nu degeaba mi-am mai comandat inca odata.hihibig grin Bafta.