| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac ca pozele de pe profilul de pe facebook sa fie private? am reusit sa fac un album privat dar cele de la profil nu reusesc sad

Răspuns Câştigător
| Glamglamorous a răspuns:

Blocheaza fiecare poza pe rand ....langa data cand a fost publicata poza respectivawinking succes! Funda?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Da click pe fiecare poza, in dreapta sub nume, apare data si impreuna cu cursorul mouse-ului si iti setezi ceea ce doresti: public; prieteni; prieteni, cu exceptia cunostintelor; doar eu; personalizat (iti selectezi anumite liste sau persoane care vrei sa-ti vada poza).

| Batmanuel a răspuns (pentru Glamglamorous):

Nici nu stiu cum sa-ti multumesc pentru raspuns, lasa-mi nr tau si te scot la un suc daca ai dori

| Glamglamorous a răspuns (pentru Batmanuel):

Stai linistit/a laughing cu multa placere!