| Mihαelα a întrebat:

Cum imi gasesc un prieten pe Lady Popular, ma duc la club si dansez si oricum numi gasesc, funda!

2 răspunsuri:
| iza03zu a răspuns:

Poi te duci la disco si jos scrie du-te la flirt sau cand iti cere sa te desparti da nu merge de mai multe ori pe zi merge doar o data si cateodata gasesti din incercarea a5a sau din primabig grinhappysi nu trebuie neaparat sa dansezi ca sa gasesti:dbig grinhappy

| ellyshor94 a răspuns:

Pai eu am mers de mute ori si nu am gasit, imi spunea ceva de genu ca nu am agatat nimic,tonguetonguetonguetonguetongue