| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi inchid si eu contul pe TPU... nu doar sa am deloghez

4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Trimiti cererea ta de inchidere a contului tau administratorului site-ului de la "Contact".

| CARMENCITA a răspuns:

Trimiti cererea ta de inchidere a contului administratorului site-ului de la "Contact".

| ovidius a răspuns:

Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse.

Scrie la sectiunea intrebari frecvente.
Trebuie doar sa cauti... happy

| FuckOnCocaine a răspuns:

Trimiți un mesaj aici : http://www.tpu.ro/contact

Trebuie să-l rogi pe admin s-o facă.