| biancabellaa a întrebat:

Cum imi pot activa netul pe telefon pentru ca am trimis mesaj si mi-au trimis mesaj inapoi cu " serviciul web'n'walk nu poate fi configurat automat pe telefonul tau. " Am Nokia 200 si nu stiu ce sa fac pentru ca am incercat ce au spus ei pe site si nu a mers si am si sunat si la fel configuratiile pe care ei mi le-au trimis nu au mers. Stie cineva unde sa intru si ce sa fac?
VA ROG DAU FUNDA PROMIT!

2 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Incearca setarile manuale www.orange.ro

| EdwardAlex a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema la prima reincarcare am one touch x pop si cand am reincarcat a 2 a oara a mers probabil e ceva de la ei nu ai cum sa rezolvi tu fie ca suni la serv clienti fie ca trimiti sms