| DoarEU_1902 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma lase sa ma duc la un liceu nu foarte aproape de casa? Eu stau in sectorul 4, iar liceul este in sectorul 6.

Funda. happy

1 răspuns:
| AnonimaOk a răspuns:

Pai convinge-i ca acel liceu este mai bun, ca profesorii si modul de predare sunt ok, ca au dotari bune din diverse puncte de vedere, ca e sigur locul ala, ca te ajuta ca inveti mai multa carte acolo etc. Oricum lor le pasa de tine si poate isi fac griji ca e prea departe na ce vrei asa sunt toti laughing stiu cum este