| OstachiAndrada1978 a întrebat:

Cum imi pot creste pagina de facebook? Fac tot posibilul, suntem 10 admine dar nici una nu posteaza cat a zis ca va posta la incepu! Fanii nu sunt activi desi pagina are 221 de likes
! Aceasta e pagina : https://www.facebook.com/......3190238147 Daca imi dati un like primiti funda + vot sau like la alte pagini deale voastre

1 răspuns:
| Ritsuko a răspuns:

Postati si postati aiurea... Oricum sunteti 10 admine, ceea ce e exagerat plus ca varsta este destul de ....scazuta.
Si e numai pentru o anumita varsta pagina si doar pentru fete.