| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un parfum e original?
Am primit un parfum Versace si nu stiu ce sa cred. Si miroase la fel.

Răspuns Câştigător
| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Stii, asta am cautat si eu prim data pe google laughing Ma gandeam ca poate aveti si alte idei rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu sunt destule alea?

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ba da...

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

laughing

29 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Versace sa fie, si mai cum?

| Drolja a răspuns:

Păi trebuie să fie bun, ca și adidașii adibas pe care i-ai primit săptămâna trecutăwinking

| R0R0 a răspuns:

Depinde si de pret.Nu stiu foarte sigurwinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Depinde de pret happy, dar nu stiu cat a dat pe el. De asta ma intreb.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Important e ca ti-a dat parfumul ala ce importanta are daca e orginial

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

laughing)
Intreaba-l!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Nu merge asa happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Stiu man. Doar intrebat. Eram curios.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Apoi ramai cu intrebarea.
Nici nu vreau sa ma gandesc cum te simti cand te dai cu un parfum care nu e original laughing rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Dar e grozav parfumul happy

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Banuiesc.winking

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Man daca nu-i vorba de perzevativ folosit e ok daca e si gratis

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Ca bine zici.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu ma tot intreb apa de toaleta din ce wc e de e asa scump

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Oare de ce nu mi-a trecut asta prin minte pana acum...

| Florentina9210 a răspuns:

In primul rand, numele parfumului respectiv sa fie scris corect, si in al doilea rand sa aiba nu miros puternic. Si vezi cat persista. Daca e original durata va fi mai lunga, daca e fals, in cateva minute ''dispare'' mireasma!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai dureaza mult, cred. Dar ma mira ca persoana care mi l-a dat, mai avea cateva din cate am inteles. Asta bate la ochi happy

| PsihoSex a răspuns (pentru DoarBogdan):

Se mai si fura si se vand la negru parfumuri originale. A fost si o stire la tv. nopatea, in cateva minute au golit un magazin ca lumea. Poate ai noroc. L-ai primit, risca si foloseste-l, ca daca il dai mai departe si e fals, te faci de cacao. poate.

| DoarBogdan a răspuns (pentru PsihoSex):

Pai l-am folosit deja laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai de obicei uita-te la ambalaj, trebuie sa aiba anumite aspecte cheie. Nu prea cred eu ca e contrafacut, oricum, sunt rare cazurile astea.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Contează dacă e sau nu? Gestul contează!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

Stiu asta. Doar eram curios. Ca ma stiu cu persoana respectiva foarte bine...

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Dacă e treaba aşa! E mare posibilitate să fie! Întreabă-l!

| DimensioN a răspuns:

Te dai tu el si vezi daca te tine mai mult de 1-2 zile e original