| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Cum imi pot face gatul mai gros/lat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ingrasinandu-te!
asat este singura solutie ca sa-ti faci un gat mai gros, mancand si ajungand supra-ponderal, se depune grasime si pe gat si asa il faci groslat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Precum majoritatea muschilor din corpul uman, muschii gatului pot fi mariti considerabil prin exercitii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Alexander Leonidas este un mare sustinator al antrenamentului specific pentru gat, si cred ca este un exemplu bun de cat de mult potential are gatul. In plus au fost powerlifteri care au reusit sa ridice sute de kg cu gatul, deci are un potential destul de mare.

| irezistibilul a răspuns:

Poate facand niste exercitii pentru gat acesta o sa devina putin mai gros, insa nu stiu daca sunt eficiente, poti sa incerci. Daca nu, mareste caloriile asa se pune si putina grasime acolo la gat si o sa para mai gros/mai lat.