| Lov3m3islittle a întrebat:

Cum imi pot face setarile la net la Samsung s5260 star II mentionez ca sunt pe Orange big grin

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru efectuarea setarilor la internet a telefonului tau Samsung GT-S5260 Star 2, iti recomand sa accesezi gratuit pagina www.orange.ro/setari-telefoane/.

In aceasta va trebui sa urmezi pasii de selectare a producatorului - Samsung si modelul telefonului, respectiv GT-S5260 Star 2. Setarile vor fi trimise in mod automat catre numarul tau, va trebui sa introduci codul pin 0 sau 0000 si sa restartezi telefonul.

Orange Helper