| slayshock1 a întrebat:

Cum imi pot gasi telefonul pierdut acesta este Samsung galaxy y s5360 are GPS va roooog urgent VA ROOG

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu ai o aplicatie gen "find my android" pe el, nu prea ai cum sa-l gasesti. Poate daca esti pe abonament si vorbesti cu cei de la reteaua de telefonie mobila sa iti depisteze locul unde suna mobilul. Incearca in primul rand sa suni sa vezi daca raspunde cineva, daca e inchis, cam prea putin probabil sa-l mai gasesti.