| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Cum imi pot intari si sa fac sa creasca mai repede unghiile, cu ulei de ricin am incercat, dar nu isi face efectul, alt ceva?

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

SFatul meu este sa folosesti creme, vitamina A si sa incerci sa nu le dai cu oja. uIte eu de la AVON mi-am luat ceva gen lac (nu e lac este un ulei special) transparent-galbui, pe care cred ca-l gasesti prin toate brosurile.Este media ca pret, parca 10 lei.Si se consuma foarte greu. Eu il folosesc odata pe saptamana si unghiile nu mi se mai exfoliaza, si chestia e ca au inceput sa-mi creasca f estetic si mari smugsmug.
MulTha BaFthA!~!

| Rio4cwalk a răspuns:

Vitamina A si imi cresc destul de repede

| laviniaaa_1283 a răspuns:

Intaritor de la flormar pe albastru este foarte bun este 100%bun
7 lei costa.

| roxana_2137 a răspuns:

Eu folosesc un tratament pentru unghii, nu e scump si chiar da rezultate ...pentru mai multe detalii da-mi add la sweet_roxy2992 :*