| ghkjghk a întrebat:

Cum imi pot pune un "Idle" fals la status [la mess?] funda:X

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să ai messengerul vechi, versiunea 7 sau 8, si sa descarci un program Fake Idle(idle fals). Caută pe google. Ai instrucţiuni pas cu pas.

pa, pa.

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pentru? Sincer, la ce iti foloseste? Eu stiam ca sa nu stea ceilalti sa iti dea buzz jumatate de ora, sa vada ca nu esti la calculator. Pentru ce idle fals?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cd iti trebuie un idle fals?

| Dariussa a răspuns:

Nu merge pentru ca trebuie sa apara si la chestia aia cu online off line 2 lini in cercul ala exact ca la ceas

| catalyna16 a răspuns:

Trebuie un program si stiam ca doar la messenger8 merge