| taeeeex a întrebat:

Cum imi pot reseta laptopul?

E,, Acer" cu windows 7

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Doctoorii IT" sunt numai escroci. Te duci cu el la un service autorizat Acer, le ceri sa-ti arate dovezi clare ca ei sunt clar reprezentanti Acer si le spui clar ca vrei resetat. Iti dau acest sfat deoarece se fura piese in prostie, escrocii iti cer pana si 200 ron si ti-l lasa la fel, si se mai intampla sa-ti bage diferiti virusi ascunsi sa-ti fure cardurile de credit sau sa te inregistreze cu webcam-ul si sa-ti vanda ipostazele drept santaj etc. Cel mai bine service autorizat Acer.

| RaduCiprian a răspuns:

Daca te referi la reformatare, cel mai bine ar fi sa te duci cu el la un "Doctor IT".