| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pun la facebook profilul privat, doar pentru prieteni?big grin

Răspuns Câştigător
| Agnes00 a răspuns:

Sagetuta din dreapta sus-> privacy settings-> freiends si gata:p

4 răspunsuri:
| anonima20 a răspuns:

Pai dai sus in dreapta la contul meu, dai la a3a.adica la setari de confidentialitate si apoi dai la prieteni.puppy dog eyes

| biαηcα a răspuns:

Eu zicem sa imi vada doar prietenii profilul, da vad k unii vb in plus

| anonima20 a răspuns (pentru biαηcα):

Apoi asa se pune profilul privat, adica sa iti vada doar prietenii.cum am zis euwinking

| AmyK a răspuns:

Nu iti poti face profilul privat pentru prieteni. laughing Poti sa iti faci profilul privat, apoi sa iti scoti prietenii, asa iti poti face profilul privathee hee.