| Andrrraaa a întrebat:

Cum imi pun si eu la profilul de pe hi5 o melodie fara sa se vadabatting eyelashesFundita la cel mai explicit raspunsbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Deci, copie linkul, si da paste acolo la comentariile de profil... mie mi-a mershappy

| ncalin18 a răspuns:

Http://www.mixpod.com/create-playlist.php -> site
sub Create A Music Playlist sunt 3 optiuni :Add Music, Customize, Save Playlist.
La customize-settings- acolo ai Autoplay- iti alegi tu yes/no
si tot la setting ai ce doresti tu adica Privacy: si tu dai click pe Private:)