| daniela36783 a întrebat:

Cum imi schim parola de la yahoo messeger

7 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Dai la Messenger care se afla in stanga sus apoi my account info o sa te trimita pe pagina de net de obicei cu explorer bagi parola de mess apoi la: Sign-In and Security dai Change your password acolo bagi parola actuala si parola care o vrei acum.

| Flory_2430 a răspuns:

Intri pe mess...dai la messenger-> my acount info, pe urma o sa iti apara o fereastra de net in care trebuie sa iti introduci id si parola actuala,dai sign in si mai jos e Sign-in and security--> change my password-->enter your current password(introdu parola actuala), pe urma mai jos este choose a new password(introdu parola noua) si confirm your new password(confrima noua ta parola) si dai save si continue, apoi iesi de pe mess si reintri cu noua parolakiss succes!happy

| Filozoful a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=378 uite aici un tutorial, iti exlica foarte bine.

| BeatriceKnowles a răspuns:

Intri pe mess, Dai sus la Messenger, apoi la My account info. Sper ca te-am ajutat. :*:*:

| Aura_6678 a răspuns:

Te duci la messenger acolo sushee hee si dai la my account info apoi e simpu in fereastra care iti apare scrie undeva change my password. succes

| Aura_6678 a răspuns:

Fundisha?