| AndreiuTeUrmărește a întrebat:

Cum imi schimb numele la facebook?! Si dati-mi un nume mai calumeahappy Ma cheama Andrei... Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Rianana a răspuns:

Hey salut!winking PAi intri normal pe facebook si acolo sus langa home(acasa) este o sageata in jos dai pe ea si apoi dai pe 'SETARILE CONTULUI' si apoi iti apar mai multe si prmul iti vine NUme ...si dai pe editeaza in dreaptawinkingsmugiar in privintza numeleui puneti :And Andrei; Andrei Andrutza; Andy Andrey;
Numai bine pawave

3 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Setarile Contului - Nume (editeaza)
Andrei NumeleTauDeFamilie.
Maturizeaza te. Facebook-ul nu este hi5.
Funda? happy

| AndreiuTeUrmărește explică:

Heii. Nu v-am spus sa ma sfatuiti sa ma maturizez. Am spus doar sa ma ajutatihappy. Pa. Si, multumesc mult Rianana!

| Motzuletzz a răspuns:

Daca nu stiai, de cand cu facebook-ul, oamenii normali isi pun numele si prenumele lor la facebook.