| stephy2301 a întrebat:

Cum imi schimb poza de profil pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Queen15 a răspuns:

Dai click pe poza curenta de profil si iti apare un buton - Schimba fotografia, apoi iti apare Editare profil. Poti sa faci o poza cu webcamul sau sa alegi o fotografie din computerul tau. De asemenea, cand dai click pe o poza ca s-o maresti, jos dai CLICK pe optiuni si selectezi adauga ca fotografie de profil. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Smiiiley a răspuns:

Pai daca ai timeline, pui sageata pe poza resperctiva si dai click pe Options si apoi pe Make Profile Picture. Sper ca te-am ajutat! Pupici!

| Violetddm18 a răspuns:

Buna! Nu e nici o problema ca nu sti toti am avut astfel de intrebari.Intrii pe facebook.Dai pe profilul tau si unde iti apare poza de profil dai cu mausul fara sa apesi pe el, apoi in coltul stang iti apare un aparat foto si langa scrie Schimba fotografia de profil dai clik si dai incarca o fotografie dupa alegi pe care vrei dai deschidere ea se incarca si o posteziGata Sper ca te-am ajutat te pup :*

Alte răspunsuri
| Tu_Eu_2000 a răspuns:

Pe calculator e simplu, dar nu si pe telefon. Deci ajutati-mă.