| deny_5355 a întrebat:

Cum impresionezi un baiat?
funda pentru cel mai bun raspuns.

7 răspunsuri:
| alinush007 a răspuns:

Pai zii ca il placi si mai departe decurge totu de la sine daca vrei sa fie cu el. acum depinde daca ii place si lui de tine

| giuly a răspuns:

Te prefaci că ai aceleaşi pasiuni ca el.

| AnGeL a răspuns:

Il impresionezi prin felul tau de a fii
prin caracterul tau, prin comportament
ii arati cat de multe lucruri aveti in comun si il faci sa se simta bine in preajma ta
(nu uita un baiat trebuie sa te placa exact asa cum esti)

| cıσccσʟαтα a răspuns:

Pai un baiat este impresionat de naturalete si sinceritate. nu incerca sa te fai smechera sau sa te machezi excesiv si alte "ttrucuri iefftine". asta e raspunsul meu fundddaaaabatting eyelashes)!

| deny_5355 explică:

Pai prima data incearca sa filtrezi si chesti si fi tu insatilaughing)si nu cumva sa stie ca il placi ca e naspa

| ionik_3777 a răspuns:

Depinde ce fel de baiat. unii prefera hainele faien si parul sa aiba un aspect cool.bineinteles fiecare baiat cu preferintele lui; mai intai afla ce ii place si in functie de asta te poti ghida si tu. de obicei be baieti ii impresioneaza un comportament matur, haine faine, care se asorteaza, si un par frumos. poti incerca sa te imbraci diferit in fiecare zi, parul sa til prinzi altfel mereu. sper sa te ajute happy

| ionik_3777 a răspuns:

Sau fii tu insuti.nu trebuie sa te ascunzi dupa o masca ca sa e placa. daca te place trebuie sa te placa asa cum esti.inceatca.daca nu te place asa.inseamna ca nu te place pentru ceea ce esti ci pentru cum arati!