| Rukhsandra a întrebat:

Cum incarc o cartela cosmote de pe un alt abonament cosmote? la ce nr sun?

2 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Suna la 1234, iar apoi urmeaza instructiunile.Te va indrma cineva pe ce taste sa apesi.O seara frumoasa!

| LollyPoop a răspuns:

Pai poti suna la nr 1234 sau poti gasi pe site-ul www.cosmote.ro.Si daca vrei sa afli ce credit ai suni la *123*1# pentru minute retea,*123*2# pentru mesajele din retea,*123*3# pentru min nationale,*123*4# pentru mesajele nationale si tot asa pana la *123*8# la care afli ce minute ai in romtelecom si alte lucruri;)... fundita te rog :D?