| gabibt a întrebat:

Cum inchid antivirusul AVG? (doar pentru cateva minute, cat instalez un joc)

3 răspunsuri:
| sharky88 a răspuns:

Start - run - scrii services.msc
acolo cauti tot ce tine de avg
click log on... disable

| daniel1feder a răspuns:

Fi atent mai bine nu il inchide pentru ca sunt prea multi virusi momentan, doar unul mic sa iti intre in pc si apoi poti arunca pc

| I27A a răspuns:

Daca nu stiti numai vb,nu asa se ajuta,daca vrei sa inchizi antiv, din dif motive urmeaza ex dat:
Tools-Advanced settings-Temporarily disable AVG protection, si gata il poti dezactiva pentru ce-l mult 15 min, nu stiti sa ajutati m-ai bine taceti din gura!