| Kiki20098 a întrebat:

Cum invatati la scoala,va place sa va incadrati in diferite activitati la scoala,sunteti indrazneti,sau nu vreti sa participi la activitatile scolare, sunteti timizi
?winking

2 răspunsuri:
| KenNine a răspuns:

Am terminat de 1 an scoala, sincer cam numai la jumatate din activitatile scolare ma duceam, deoarece eram mai tot timpul ocupat cu antrenamente.Dar de obicei sunt o fire timida, recunosc asta nu mi-e rusine so spun.Si de invatat am invatat binisor, nu pot spune ca am excelat, nici primul pe clasa nu eram dar eram printre primi 7. Dar tu?

| vanilla80 a răspuns:

Eu unul am terminat școala, dar îți spun din ce îmi amintesc. Eu unul n-am fost timid, cel puțin nu mă interesa dacă dădeam o strâmbă, o „îndreptam", am participat la toate activitățile școlare, de ce? pentru că puteam socializa extrem de mult și cunoșteam persoane interesante, îmi oferea un spor de „popularitate" și prietenii de atunci mi-au rămas și acum happy. Eu unul drept să fiu m-am dus pentru a cunoaște fete, tot așa mi-am cunoscut soția de azi, la o activitate ce ținea de strângerea deșeurilor, și nu mergea orice incult „să facă treabă" și dacă erau, erau foarte puțini care voiau să se implice.