| ancu_6221 a întrebat:

Cum isi da seama o fata ca o place un baiat?

si

cum cum atrage atentia o fata unui baiat?

Răspuns Câştigător
| Happiness_8100 a răspuns:

Baietii sunt foarte evidenti in materie de simpatie,pentru ca nu le prea place sa se joace de-a ascunsul,doar daca sunt timizi.Ei prefera sa puna cartile pe fata.Dar si ei au jmecheriile lor,bineintelesbatting eyelashes. Daca te place,in primul rand,esti in vizorul lui mereu.Te priveste mai mereu,si nu o face pentru ca nu iti sta o suvita cum trebuie,ci ii atragi privirea orice ai face. Vrea mereu sa fie in prezenta ta,pe unde mergi tu,se afiseaza si el,este mereu acolo cand ai nevoie, cand iti trebuie ajutor, el e primul care vrea sa ti-l ofere.Iti face multe complimente,ii place sa te atinga(chiar si intamplator),pur si simplu cand mai trece pe langa tine te mai ciupeste,iti trece mana prin par, te gadila putin, vrea sa se apropie de tine intr-un mod natural.Sau,pur si simplu,te ia deoparte si iti spune cum stau lucrurile,si te invita pe undevabatting eyelashes.
Baietii, ca si orice fiinta vie de alt fel, este atras de infatisare cam in mare proportii.Chiar daca unii spun ca aspectul nu are importanta,sufletul conteaza(este bine daca gandesc asa,totusi,e o comoara daca are aceasta parere:X),este o oarecare abureala,pentru ca totusi,oricat de mult ar conta sufletul,trebuie sa existe si o oarecare atractie fizicahappy.Pur si simplu trebuie sa fi o fata ingrijita,delicata, finuta, naturala.Magazilele explodeaza de produse si cosmetice,orice ti-ai dori exista pe piatawinking.In materie de caracter,sunt atrasi de fetele dezghetate,amuzante,ascultatoare,dar si istete,totusihee hee.
Dar astea sunt doar niste criterii,nu trebuie sa fi perfecta ca sa atragi un baiat,perfectiunea e demodata! Fi tu insuti, si cel care este bucatica de puzzle pierduta a inimioarei tale, se va regasi la locul sau in curandwinking

Succes:*