| FarcasOanna a întrebat:

Cum iti dai seama ca te place un baiat?happysi cum poti sa il faci sa te placa?happy

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Întrebarea asta se pune ZILNIC pe site-ul ăsta. Foloseşte funcţia *Caută întrebări sau răspunsuri* înainte să pui o întrebare ca să vezi dacă s-a mai pus. Nu văd rostul ca o întrebare să se repete la infinit...

| FarcasOanna explică (pentru Rockart):

Daca nu iti convine nu te uita!happy

| Rockart a răspuns (pentru FarcasOanna):

Nu e vorba că nu-mi convine, dar nu are rost. Zilnic, zilnic aceleaşi întrebări. E chiar atât de greu să dai o căutare?

Uite, 200 de răspunsuri:
http://www.tpu.ro/......t-semnele/
Cât despre a doua întrebare:
Nu poţi. Ori te place, ori nu. Dragoste cu sila nu se face.

| andreeaFifiJ a răspuns:

Off...Prin asta trec si eu. Dar cred ca pot sa-ti dau un sfat.Incepe sa vorbeasca cu tine, te intreaba daca ai prieten, dupa incepe sa bata apropouri. Iar uneori se termina cu "vrei sa fi cu mine'' happy