| miky_3198 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat vrea doar sa se culce cu tine?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Prin fraze gen"te iubesc! cand o facem?", "daca nu o facem cat mai curand ne despartim" in cateva cuvinte tot timpul vorbeste despre acest subiect si incearca sa te convinga sa o faceti. Cel mai bine ca sa-ti dai seama este sa-i spui un Nu hotarat in legatura cu asta si apoi daca mai ramane cu tine te iubeste daca nu vroia doar sa se culce cu tine.

2 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Destul de simplu, deci grija mare.
Iti poti da seama dupa felul in care se comporta, dupa cat de repede doreste sa evolueze in relatia pe care o aveti. Dar sa stii ceva : un baiat poate cu usurinta capta atentai fetei, mai ales daca ea (poate) este mai naiva de felul ei. Sunt multe care spun :" ce bine arata! il iubesc foarte mult!", astea fiind motive pentru care, in capul ei de naiva ar putea ajune in pat cu el. Dupa, cand fata se va trezi, vor aparea remuscarile

| treipuncte a răspuns:

Iti propune