| AnaBonteanu a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat te minte?

4 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Uita-te in ochi lui... si iti ve-i da seama...

| ASDSM a răspuns:

E greu sa-ti dai seama,sunt persoane care poti minti cu o seninatate foarte mare si sa nu-ti dai seama,dar poti sa-ti dai seama dupa geasturi(se inroseste,duce mana la nas, prin par, etc.)sau a doua oara cand il intrebi acelasi lucru iti raspunde altceva daca e ceva foarte important si daca cineva din anturajul lui stie adevarul poti intreba pe cineva de acolo

| DeeaCrissTina a răspuns:

1.Potisa iti dai seama dupa cum vorbeste.
2. Dupa fata.
3. Poti sa-l urmaresti pana cand iti dai seama ca te minte.
4. Poti sa vorbesti cu el.
5. Sper sa te ajute sfaturile mele!winking funda?

| alexzender a răspuns:

In general o fetele nu-si dau seama cand le mint baietii.
Atata timp cat vi se spune ceeea ce vreti sa auziti lucrurile sunt in regula.