| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat vrea ceva serios cu tine dar nu iti spune sau vrea doar o aventura de o noapte? daca el nu e direct si nu iti comunica, cum poti sa iti dai seama ce urmareste el de fapt?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Poti sa iti dai seama dupa modul cum insista si cel mai important CAT insista. Daca te curteaza doar 2 saptamani si apoi dispare, e clar ca a vrut doar o aventura, iar daca dureaza cateva luni inseamna ca poate chiar tine la tine si vrea ceva serios.

1 răspuns:
| CandyTetris a răspuns:

Simplu,nu ii oferi "aventura de o noapte" si daca sta prin zona inseamna ca vrea ceva serioshappy.