| Imgirlbaby a întrebat:

Cum iti dai seama daca esti bisexual? Gen daca te simti atras/a de o persoana de aceeasi sex inseamna ca esti bi sau doar ai o simpatie fata de persoana respectiva?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Bisexual înseamnă să îți placă atât fetele cât și băieții.

| Imgirlbaby explică (pentru Andreeush):

Da, stiu. Totusi am intrebam cum imi dau seama. Gen, daca ma simt atras/a de o persoana de acelasi sex?

| Dismally a răspuns:

Daca te simti atras sexual atunci nu este doar o simpatie.

| Vikaa a răspuns:

Bi e atunci cand iti plac si fetele si baietii,tu cum esti fata poate te atrag fetele,poate iti plac sanii lor,fundul sau alte chestii pe care o fata straight n-ar interesao,unei fete straight ii plac baietii si nu fetele.Mie imi plac si fetele si baietii, nu prea cred ca as reusii sa am relatii cu fete, mi se par mai nasoale decat relatiile gay, relatiile gay sunt mai dragute, parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat