| PIRATES a întrebat:

Cum iti faci decoratiuni pentru camera?(adica materiale si cum se realizeaza acele decoratiuni! Funda!winking

Răspuns Câştigător
| Kazumi a răspuns:

E activitatea mea preferata! e usor! Ia un tablou mai vechi si scoatei poza apoi pune in rama mai multe poze deale tale. daca mai vrei idei uite id-ul meu Aly.scrima @yahoo.com sau Facebooku Ali Alinutza

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Si mie imi place sa-mi creez singura decoratiunile. Daca ai facebook, exista o pagina doar cu chestii d-astea facute manual. Scrii acolo "Reciclagem, Jardinagem e Decoração". Daca nu ai facebook, da-mi un mesaj cu id-ul tau si iti trimit eu toate pozele. Bafta!