| adelinahildegard a întrebat:

Cum iti poti da seama cand te place un baiat? si ce trebuie sa faci sa te placa un baiat?

Răspuns Câştigător
| LovelyKitty2 a răspuns:

Pai. Iti dai seama daca te place daca iti da atentie, te baga mai mereu in seama, cel mai usor este sa pui un prieten bun de al lui sa il intrebe. Si nu trebuie mai sa faci nimic, un baiat te place pentru ce esti, si daca nu pierderea lui. Nu te schimba niciodata pentru niciun baiat. Daca te place pentru ce esti bine daca nu treaba lui.
:*

2 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

E mai bine sa nu te complici prea mult... la final tot tu ramai dezamagita

| Mauricel a răspuns:

Iti dai seama cand sta pe langa tine, vb mereu cu tine, incearca sa se dea mare in fata ta, glumeste mult cu tine din astea... si ca sa il faci sa te placa : Vb mai mult cu el, fate interesata de ce ii place, nu- l ocoli etc.

O fata poate avea orice baiat isi doreste din pacate...laughing