| Los a întrebat:

Cum iti poti lasa parul lung daca esti baiat? Se lasa sa creasca fara fie tuns deloc, sau trebuie tuns regulat si de fiecare data cu o marime mai mare?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună. O dată la 2 luni (cam aşathinking) să-ţi tai vârfurile. ( nu tu, ci la un salon, ceva.)
O zi frumoasă!

1 răspuns:
| ionutmihai2002 a răspuns:

Te duci si ii zici sa il lase mai mare sus da in general te intreaba cat de mare sa il lase.
Daca ai parul mic ia-l numa prin parti. Ala care a raspuns sa te tunzi la 2 luni nu stie ce vorbeste. Io ma tund undeva la 2-3 saptamani. Daca vrei sa arati ca o oaie fa ca el