| erik345 a întrebat:

Cum le spun parintilor ca am luat 7 la simulare?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zici ca a fost covidu vinovat, a slabit procesarea datelor din creier

| darrio2007 a răspuns:

Verbal.

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu si direct:
"Mama, tata, am luat 7 la smiluarea examenelor de capacitate!"

| zurick a răspuns:

E doar o simulare, în general se ia mai puțin acolo. Am luat cu aproape 3 puncte mai mult în bac decât în simulare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o notă decentă pentru simulare.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Pur și simplu le spui am loat 7 la simulare nu văd de ce sate temi sau sate certe pentru o nota nu-și are sens nici normla nu este sate certe pentru o notă dacă erai fata mea și loai și nota 1 Aia e nu-i nimic sănătoasă sa fi atâta timp cât tu ești teafăr și fericită cu Adevărată lumea este a mea

(dacă erai fata mea adică copilul meu)