| Live.Laugh.Love a întrebat:

Cum ma pot sterge din lista de mess a altuia? va rooog ajutati-ma.happy

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Simplu ar fi sa ii dai ignore.
Dar poti folosi si Dab3. L-am folosit si eu, si a mers. A fost acum ceva timp, nu stiu daca acum are actualizari. Oricum poti sa-l incerci.
Prima data l-am incercat cu doua ID-uri pe care eram conectata ca sa vad daca nu e vreo smecherie la mijloc. Si culmea, a mers.
Un link de download : http://fisierulmeu.ro/1861PUHAVV8R/DaB3-rar.html
Mia departe cred ca te descurci.
PS : Daca nu-ti merge link-ul poti sa cauti pe Google : download Dab3.
Succes! :)

15 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Nu ai cum sa te stergi tu din lista de mess a altuia.tot ce poti sa faci, este sa ii dai ignore persoanei respective si asa ea sa nu mai te vada online sau sa poata vorbi cu tine. happy

| Daiana_1737 a răspuns:

Ii dai ignore...
Deschizi conversatia...selectezi actons...contact options-ignore.
Altfel nu stiustraight face

| DianaLostInDreams a răspuns:

Simplu, ii dai ignore!winking

| georggyy a răspuns:

Http://www.computerica.ro/dab3-cum-sa-te-stergi-din-lista/
http://fisierulmeu.ro/1861PUHAVV8R/DaB3-rar.html
Astepti 40 de secunde, dupa care dai Download si il instalezi!
Succes:*

| oky a răspuns:

Nu poti.

| esperanza a răspuns:

Intri pe http://www.vizgin.com/ si ai optiunea remove yourself, dar vezi, idul din a carui lista vrei sa te stergi, trebuie sa fie offline, iar dupa aia, trebuie sa iti schimbi parola, caci va trimite mass.asa am patit eu, nu e virus, dar e aiurea :) pentru ca trebuie sa introduci parola si idul tau de mess, ca sa poti face treaba asta, eu una m-am sters din lista cuiva, chiar ma asteptam sa fie teapa, dar nu a fost :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hamsterx :ba poate sa se stearga din lista altcuiva...mai intereseaza-tewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a mers programul ...a-3213192/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un progra

| biank98 a răspuns:

Trebuie sa stii Id-ul si parola celui care are ID-ul din care sa te stergi, intri pe in lista lui de messenger, dai click pe tine, dai "delete" dar vezi ca nu cumva ca Id-ul tau sa ajunga in "Address Book" a lui.
Succes :*

| Elsenior a răspuns:

Buna eu am incercat sa ma sterg singur de pe 2 id`uri facute la vrajeala si a mers 100% cu programul asta :) eu am facut Citeste asta! cu pasii exacti urmati de catre mine. http://www.filehost.ro/28979724/ybuddy_zip/
Succes :)

| florin_7830 a răspuns:

Dai ig si gata