| sweet_8745 a întrebat:

Cum mai pot face rost de diamante pe lady popular? fundita :*

8 răspunsuri:
| HinnaBunneh a răspuns:

Joaca-te miss bimbo e mai super big grin

| dariuscoro a răspuns:

Ahaha lady popular ce copil sub 10 ani laughing

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna, poti cumparand cu bani(lei) prin sms sau la mall te duci la mistery. Funda?

| Neylin a răspuns:

Diamantele sa cumpara, cu bani reali. Eu mi-am facut recent cont si am primit cateva diamnate la inrgistrare(am 38). Nu poti sa le "faci". Trebuie sa le cumperi.

| Kamy99 a răspuns:

Dariuscoro esti nesimtit nu poti spune asa ceva stiind ca si domnisoarele este 20 de ani joacawinking

| eu_4515 a răspuns:

Ma ajuti si p e mine sa imi gasesc haine misto? lol habar nu am cum sa ma imbrac

| eu_4515 a răspuns:

Cine ma ajuta s fac credit pe imvu?

| sweet_8745 explică:

Dami add pe id-ul hinata. elena si t invat eu happy