| onemorequestion a întrebat:

Cum ne preferati fetelor? cu par pe picioare sau epilat? big grin

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Intreaba cum prefera cariciu cu par sau fara, nu conteaza picioarele, suntem barbati omulehappy
cum sa imi dau eu jos parul dupa piept, burta, picioare?
Mi se pare o prostie.
A, culturisti e ok daca se fac pe piept.e ceva care e esential.

| nesuferit a răspuns:

Da cui ii pasa ce le place lor :o. tuesti cel care se baga in seama cu ele nu invers

| Corinnààà a răspuns:

Deci cum au zis si fetele de aici baietii care se epileaza->gay. Eu una zic narcisist si muiere masculina.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza poate sa aiba un pic de par pe picioare sau sa nu aiba deloc.atita timp cit nu e maimuta.Sincer mai tare deranjeaza daca nu siar smulge parul din nas si urechi.

| bobik91 a răspuns:

Epilatii = gay bleah
Cele mai frumoase si mai noi tonuri de apel doar aici http://tonuri-apel.com

| Budinca a răspuns:

Aspectu unui barbat e important pentru prima impresie a unei fete

eu sunt de parere ca un brbat pare barbat cu ceea ce are adica par pe picioare
dar in viziunea altor fete le plac epilati.
cand un barbat e epilat si nu are forme arata ca un gay,
dezgustator

| SweetAsCandy a răspuns:

Eu prefer cu par... Epilatul pe picioare la barbati(baieti) ii fac sa-si piarda din virilitate. zici ca-s niste picioare de femeie foarte musculoasehappy