| justme08 a întrebat:

Cum o conving pe mama sa ma lase maine sa dorm la o prietena. e ziua noastra sf marie...si mama cica vrea sa stea cu mine si deatsea...pls dauu funda:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştii cum se spune, împaci şi capra şi varza. Vorbeşte cu mama ta şi spune-i că înţelegi că vrea să vă petreceţi ziua ta împreună. Asta şi o să faceţi :ziua stai cu mama ta, iar seara pleci la prietena ta.Aşa vei putea să dormi cu ea şi mama ta nu se va simţi dată la o parte. Distracţie plăcută!