| Dya2003 a întrebat:

Cum o conving pe mama sa ma lase sa ma duc la iubitul meu, el este foarte departe

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dya draga, depinde cati ani ai!
Daca esti minora, nu poti sa o convingi deloc, pentru ca parintii sunt cei care sunt tutorii tai legali si decid pentru tine, pana la 18 ani.
Daca ai peste 18 ani, ia-ti valiza si pleaca, ca nu trebuie sa ceri voie nimanui!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da el de ce nu vine la tine?

| CristinaCMH a răspuns:

Cati ani ai? Daca ai peste 18 ani e usor, daca esti minora nu prea cred ca o sa te lase daca este foarte departe de tine.