| Mary08 a întrebat:

Cum poți face pe cineva să regrete că te-a pierdut?

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Odata cu treverea timpului vei avea dovada daca regreta sau nu, daca te-a uitat si a trecut mai departe. Chiar daca acum e cu cineva, la un moment dat, poate reveni la tine. Daca relatia voastra a insemnat ceva mai mult decat una obisnuita, s-ar putea ca dupa o vreme, revazandu-te, sa reinvie acea flacara.

2 răspunsuri:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Nu prea ai cum, va trebui sa descopere singur asta, cu timpul.
Altfel, incearca sa fii mereu fara cusur. Daca te mai si vede cu vreun tip pe care-l considera rival, s-ar putea sa aiba efect.

| Mary08 explică (pentru Kis_Iuliana_1983):

Dar dacă el și-a găsit deja pe altcineva și nu-i mai pasă?

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns (pentru Mary08):

Odata cu treverea timpului vei avea dovada daca regreta sau nu, daca te-a uitat si a trecut mai departe. Chiar daca acum e cu cineva, la un moment dat, poate reveni la tine. Daca relatia voastra a insemnat ceva mai mult decat una obisnuita, s-ar putea ca dupa o vreme, revazandu-te, sa reinvie acea flacara.