| DiannaDi a întrebat:

Cum poate fi explicat faptul ca un baiat vorbeste cu toate prietenele/colegele mele, si cu mine nu? ne cunoastem de cativa ani buni. de ce ma trateaza cu indiferenta?

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Deci pur si simplu niciodata nu a vorbit cu tine? Cel mai des caz intalnit e cand iubesti o fata si ti-e rusine sa ii arati asta.Cati ani ai?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate nu ești suficient de simpatică pentru el!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Poate ca te place, e timid si nu stie cum sa iti arate asta. Daca si tie iti place de el, fa tu primul pas.Atunci iti vei da seamawinking

| amanda33 a răspuns:

Nici cand sunteti amandoi, pe mess sau in alta parte nu vb cu tine? Gandeste-te cu ce l-ai suparat si discutati amandoi, incercati sa aflati cauza. Poate o place pe colega si o baga in seama mai des, sau te place pe tine si incearca sa te faca geloasa?

| Rebe97 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. el vb ca toate da ca mine nunu stiu dc se uita la mine cu coada ochiului da nu vb ca mine