| needback a întrebat:

Cum poate slabi cineva de 12 ani in 7 zile 5 kg?

3 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Pai e simplu. poti sa stai sa nu prea manaci mult(gen un sandwich plus un mar ceva plus nu stiu ce mai vrei tu) si sa te plimbi o ora 2 cu bicicleta pe afara. Mai scurt, sa faci mult efort(poti si alergat, dar cea mai eficienta e bicicleta) si te abti un pic de la mancare big grin

| dulcykaLy a răspuns:

Nu e indicat sa slabesti asa multicel. dar poti tine o dieta. si in 7 zile poti slabi intre 1-3 kg

| Ferenin a răspuns:

Sper ca nu superi daca iti spun ca tu ai innebunit. Vrei sa devii star de cinema cumva? Stai in banca ta ca iti spun de pe-acum ca nu e asa usor cum crezi tu. Depinde si de cate kilograme ai. Apropo nu prea cred ca vorbesti serios, ci mai degraba vrei sa afli parerea celorlati ca sa stii cum sa slabesti in cazul in care dupa ce vei mananca dulciuri te vei ingrasa putin. Asa-i?