| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla ce melodie a fost difuzata pe KissFm, acum 2 minute? Va rog mult sa ma ajutati... Semnat, roksyk.

8 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Intra pe site parca scrie undeva cele mai recente piese difuzate

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Nu stiu

semnat, Fanta

| PauLa.M a răspuns:

Scuze ti am dat ce nu trebuie...nici nu mi apare ora in care ai postat intrebarea.si nu te prea pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodie difuzata ieri 6-11-2009 intre orele 12-13... o canta o fata si e mai de club

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu stii? intrii pe site si in partea deapta sunt prezentate ultimele 10 melodie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine canta melodia ''you''?