| carla_1861 a întrebat:

Cum pot afla in ce data am facut un id de mess? stiu si parola si intrebarile de securitate.

Răspuns Câştigător
| amy_5949 a răspuns:

Cand intri pe mess, iti poate aparea un plic un de scrie ceva despre email-uri sau etc. dai click pe acel plic si apoi dai pe Inbox.Acolo scrie despre toate email-urile, inregistrarile si restul.

2 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Eu nu prea inteleg intrebarea ta, adica in ce data l'ai creat, s'au ce data ai folosit unde trebuia sa pui ziua de nastere? happy

| carla_1861 explică:

Da, data in care l-am creat.