| Shimozukushiki a întrebat:

Cum pot afla parola de la calculator sau sa o schimb? Doar fratimiu o stie si nu vrea sa mi-o zica.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Pai, cel mai greu ar fi sa incerci sa scrii parolele care crezi tu ca ar putea fratele tau sa le puna, ceva, ce ii place lui, numele lui, numele parintilor, prietenei, al tau, etc.
Alta, ar fi sa fii un hacker calumea si sa stergi parola de pe alt calculator, da pentru asta iti trebuie ani buni de invatat...
Asa ca cea mai simpla metoda ar fi sa reinstalezi windows-ul dar e cea mai vizibila, si fratele tau isi va da seama daca stergi windows-ul, mai pe scurt, doar astea 3 metode suntwinking