| dennyissa a întrebat:

Cum pot afla un numar privat?

Răspuns Câştigător
| CrisTinasss a răspuns:

Daca ai abonament il poti afla.insa numai in situatii de urgenta. te duci la operatorul tau de retea cu un motiv intemeiat. insa daca nu esti pe abonament clar n ai cum

7 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Poti afla... daca ai relatii cu C. I. A sau eF.Bi.aI laughing glumeam laughing. nu se poate! doar cei din telefonie sau cum e in filme... cu -track in device big grin"

| aty91 a răspuns:

N-ai cum sa-l afli.

| cristal_7578 a răspuns:

Nu se poate afla... dar daca e ceva serios, te ameninta sau mai stiu eu poti apela la politie...happy

| Cristina_1126 a răspuns:

Nu poti afla un numar privat...de aceea e privat ca sa nu-l poti aflatongue

| Deyu_2596 a răspuns:

Nu poti afla`
Tocmai de aceea se numeste numar "PRIVAT"

| loryyyy a răspuns:

Poti afla daca ai un program pe calculator sau daca mergi la o agentie de telefoane(Orange, Vodafone.)si afla de pe factura telofonica.eu asa am facut

| ceapa a răspuns:

Nu se poate. Un numar privat ramane privat.