| 43v3r a întrebat:

Cum pot baga poze si muzica de pe calculator pe telefon prin bluetooth Edimax? Funda pentru primul raspuns corect si detaliatwinking

Răspuns Câştigător
| Tomitzza a răspuns:

Http://www.edimax.ro/en/produce_list.php?pl1_id=13&pl2_id=.aici sunt niste adaptoare.pai istalezi programul bluethootului, iti cauti telefonul cu programul lui (al bluethootului din calculator) si dai send/recevied a file.cam asta ar fi tot.si dupa cauti ce vrei sa trimiti(dar vezi sa fie compatibile fisierele pe care vrei sa le trimiti cu formatul telefonului) dai send si (la telefon) ca accepti sa pimesti fisierele de la calc. el le salveaza si BINGO! le ai. Sper ca te-am ajutat