| DianaRalu a întrebat:

Cum pot creste in inaltime in cateva saptamani?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Inaltimea e determinata genetic si vei creste pana la 20 de ani

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Altii nu cresc suficient/prea mult intro viata intreaga si tu doresti sa cresti precum eroii din cartile de povesti. Dimensiunile noastre ca intreg sau pe organe separate sunt de natura genetica si se datoreaza in exclusivitate informatiei genetice inscrise in cromozomii din ADN-ul fiecaruia dintre noi. Priveste-ti inaintasii de gen feminin si iti poti face un tablou destul de realist asupra dimensiunilor tale in momentul in care vei ajunge la maturitate. Multa sanatate.

| Staind a răspuns:

Bă staţ mă.
Iti zic eu.
Cateva saptamani cauti niste tocuri d'alea enorme. In ultima zi, le incalti si bam! 75cm in cateva saptamani.

| DeathOfDreams a răspuns:

Unde te grăbești așa?

| DryIce a răspuns:

Ai 1,20? Pana la cat vrei sa ajungi avand in vedere ca esti fata. Si 1, 50 e ok pentru o fata.

| gabriel87000 a răspuns:

Te sui pe scaun si mai cresti o juma de metru