| PaPuK a întrebat:

Cum pot decoda un telefon (gratis), am auzit ca pot trimite un email catre producatorul telefonului si voi primi inapoi codul de deblocare, este adevarat? (Orange Zali)
FUNDA

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai ai putea sa il decodezi la magazinul de unde l-ai cumparat, nu este mai bine asa?

| xxDudaxx a răspuns:

Eu stiu doar cu plata daca vrei scrii doctorsim si o sa gasestihappy

| marinaa1999 a răspuns:

Pai nu poti sa faci asa te duci la un magazin unde se decodeaza telefoane chiar ieri mi-am decodat telefonul Orange zali si consta 40 de lei depinde unde te duci