| Alee_6805 a întrebat:

Cum pot decupa o poza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti voi explica in cativa pasi usori cum:
1.Cred ca si tu ai programul Paint in calculator>da click pe el.
2. Pune poza pe care o doresti.
3.Vezi,la acea,, bara'' unde sunt instrumentele cu care lucrezi?
Na, sus de tot, langa un patrat(patrat din puncte)e o steluta(tot din puncte).
4. Da click pe steluta''.
5.Cu mausul, decupeaza cum vrei(tii apasat pana termini, deci decupezi ca si cu foarfeca imaginea).
6.Intri pe TPU.
7.Imi dai fundita?
winkinghappyhappyhappy

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Iti trebuie programul photoscape si trebuie sa dai la crop pentru a decupa o poza. Bafta!

pa, pa.

| Emena a răspuns:

Daca ai photoscape, dai la crop

| Laura a răspuns:

Photoshop straight face

| Tzutzea a răspuns:

Foloseste Paint. E foarte usor sigur te descurci. Selectezi ce vrei sa decupezi click dreapta cut, dai fisier nou click dreapta paste. Succes