| Chocolate a întrebat:

Cum pot dezactiva un hi5? unii au putut, de ex cand dai pe un hi5 si spune asa"acesta nu mai este membru hi5".cum as putea sami dezactivez vechiul hi5happy?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cand iti deschizi hi5-ul ai undeva optiunea "anulare cont". Completezi formularul si ti-l dezactiveaza. Ai posibilitatea de a-l reactiva intr-o perioada limitata de timp (posibil o luna) in cazul in care te razgandesti.

10 răspunsuri:
| Bianca_4346 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. oare cum?

| cristina_6456 a răspuns:

Cand intri pe hi5 sus in dreapta scrie cont dai acolo apoi in dreapta in colt scrie anulare cont si dai acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva sus in dreapta paginii iti apare contul meu.selectez acolo si se deschide o pagina. unde in josul ei o sati apara dezactivare cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar am si eu o problema vreau sa imi schimb poza principala de pe hi5 si habar n-am va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la hi5 si dai profilul meu acolo in partea stanga in dreptol omuletului de sus scrie cont dai acolo si apoi dai la anulare cont si iti scrii adresa de e-mail si parola pe care vrei sa o dezactivezi si dai anulare cont si sa anulat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare, doar ca mai demnult am auzit de un site de unde iti poti dezactiva orice cont. Stie cineva site`ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde iti apare optiunea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am

| alexutza9298 a răspuns:

Pai, din cate stiu eu, intri pe contul tau si in partea dreapta sus scrie ACOUNT. Intri acolo si vezi ca scrie o chestie de genul "Cancel your acount"(sper ca asa se scrie). Dai clic si gata. Sper sa mearga.